SYMA Production

SYMA Production vyrábí veletržní expozice, věnuje se produkci zakázkových interiérů pro komerční projekty a pod značkou SYMA Living vyrábí interiéry pro koncové uživatele. Díky rozsáhlým výrobním kapacitám, strojnímu a technologickému vybavení dokáže realizovat i velké, náročné a specifické zakázky.

Neustále inovuje a digitalizuje své výrobní procesy. Spolupracuje s významnými architektonickými kancelářemi a její výrobky se vyznačují nápaditým designem spolu s prvotřídním zpracováním.

Naše vize

Naší vizí je být tou nejlepší volbou pro naše dlouhodobé obchodní partnery, přinášet inovativní řešení konstrukce veletržních expozic a poskytovat související servis na profesionální úrovni. Chceme být spolehlivým dodavatelem zakázkových interiérů, určovat trendy v použitých materiálech i nadčasovým designem, poskytovat nejvyšší možnou kvalitu a dlouhodobou životnost našich produktů. Pro náš tým skvělých profesionálů chceme vytvářet prostředí, kde se nejen dobře pracuje, ale i žije.

Proč si vybrat nás

Jdeme vstříc zákazníkům

Budujeme vztahy založené na profesionálním přístupu, spolehlivosti a kvalitě. Těší nás spokojenost zákazníků a chceme pro ně být dlouhodobým partnerem a nejlepší volbou.

Zajímáme se a inovujeme

Myslíme na budoucnost a díky úzké spolupráci se zákazníky se přizpůsobujeme jejich požadavkům i trendům trhu. Vždy se snažíme, aby zákazník dostal něco navíc.

Jsme na trhu přes 30 let

Jsme česká firma, která je součástí švýcarského holdingu SYMA-SYSTEM AG. Klademe důraz na kvalitní řemeslnou práci a používáme ty nejkvalitnější materiály. Jsme tak připraveni splnit vysoké nároky na kvalitu a technické řešení velkých projektů.

Ucelené služby pro maximální komfort

Jsme tým 100 zkušených profesionálů, takže dokážeme splnit náročné projekty od prvotní myšlenky až po finální realizaci nejmenších detailů. Na projektech pracují naši vlastní truhláři, lakýrníci, montéři a současně početné oddělení konstruktérů.

Zkušenosti spolupracovníků

David Kopuletý

Project manager - interiéry

Jsem ten, na koho se zákazníci obrací a kdo je provádí celým procesem zpracování vysněného interiéru. Práce ve společnosti je velmi různorodá, inovativní přístup firmy a stále se měnící trendy v oboru mi umožňují osobnostní rozvoj a přísun nových zkušenosti. Svůj pracovní den si plánuji sám. Pokud potřebuji, pracuji z domu. V běžném pracovním týdnu jeden den zaměřuji, druhý mám schůzku se zákazníkem a další dny se věnuji kalkulaci a kontrole výroby, není to tedy žádná rutina. Mojí největší motivaci tvoří kombinace více faktorů. Tím hlavním je fakt, že nevytváříme žádné polotovary, ale hmatatelný finální produkt, ze kterého má zákazník upřímnou radost – to pak dělá radost i mně.

Emanuel Čáslava

Truhlář

O možnosti pracovat ve společnosti, jsem se dozvěděl od kolegy z bývalého zaměstnání, který  zde také pracuje. Motivují mě dosažené výsledky. Mým hnacím motorem jsou zakázky s krajním termínem, dodávají mi pocit naplnění. Věřím, že zde mohu něco pozitivního dokázat, cením si pracovní etikety a atmosféry spolupráce. Ve společnosti se mi líbí, protože inovuje, expanduje a je zde dobrý kolektiv.

Jsem rád součástí tohoto týmu.

Jiří Krátký

Truhlář

Pracuji zde 5 let, od doby kdy firma ve které jsem pracoval ukončovala svou činnost a uzavřela dohodu se společností SYMA Production o převzetí závazků a nám byla také nabídnuta spolupráce. Počáteční obavy s nového prostředí vystřídala spokojenost. Firma se neustále rozvíjí jak prostorově tak strojově a i přesto, že dělám truhláře víc jak 20 let a troufám si říci že i přes své schopnosti a bohaté zkušenosti, se neustále učím nové věci, rozvíjím zde své dovednosti a posouvám své profesní hranice i vědomosti.

Kolektiv lidí je zde super.

Jakub Vojtěšek

Konstruktér

Práce v SYMA Production je jako bonboniéra, nikdy nevíš co ochutnáš. Mými hlavními pracovními úkoly jsou návrh a vývoj nábytkových produktů. Jako konstruktér přináším své odborné znalosti a schopnosti, které využívám při analyzování a řešení technických problémů, kdy je nutné ke každému projektu přistupovat individuálně s důrazem na detail a funkčnost. Na základě požadavků zákazníků, trendů na trhu a ergonomických principů. K tomu používám CAD software pro vytváření 2D a 3D modelů nábytku a také technické dokumentace. Vážím si investice firmy do mého profesního rozvoje a cítím důvěru a respekt mezi námi. Kreativita, inovace a rovnováha mezi prací a soukromým životem jsou také pozitivními aspekty, které vnímám v našem pracovním kolektivu. Pracovní kolektiv ve firmě má přátelskou atmosférou, zdravou komunikaci s týmovou spoluprací.

Kryštof Leitgeb

Truhlář

Do firmy SYMA Production jsem se dostal v rámci školní praxe, krátce před dokončením výučního listu. Ve společnosti se mi líbilo a po škole jsem zde začal ihned pracovat. Ve firmě se mi líbí přátelský kolektiv, možnost obohacení truhlářských znalostí, moderní vybavení a systematizace.

Baví mě vyrábět pěkný a kvalitní nábytek a pestrost výroby.

Vít Gregor

Skladník

O práci na pozici skladník jsem se dozvěděl z inzerátu na FB. Práce mi přišla  zajímavá a společnost jsem oslovil. Jak v zaměstnání, tak v osobním životě preferuji, když mají věci řád a své místo. Pohovor ve společnosti byl seriózní a všeříkající, práci jsem přijal a ihned druhý den nastoupil. Na firmě se mi líbí perfektní komunikace s vedením a kamarádský přístup mezi pracovníky.

Snažím se odvádět tu nejlepší práci, abych ze sebe měl dobrý pocit a také byl řádně ohodnocen.

 

Petr Konečný

Obsluha CNC

Pracuji zde asi rok, tuto práci mi doporučil kamarád. Moje specifické řemeslo mi neposkytovalo dostatečné finanční zabezpečení a možnost pracovat zde, mi umožňuje slušný výdělek. Jeden s nezanedbatelných bonusů, je i výborný kolektiv.

Také pocit jistoty v nejistých časech je uklidňující, neboť firma dobře zvládla a nadále zvládá nastalé krize.

Valentýn Valenta

Truhlář

Práci ve společnosti SYMA Production mi doporučil můj kolega a kamarád. Po osobním setkání a návštěvě společnosti jsem neváhal a rozhodl se nastoupit. Mojí motivací zde pracovat, je inovativní prostředí se zajímavými technologiemi, materiály, prvky či designem. Také čistota a  vstřícný kolektiv spolupracovníků i vedení je pro mne důležitý.

Jsem rád součástí tohoto týmu.

Iuliia Doroshenko

Konstruktérka

Ve firmě odpovídám za konstrukci nábytku, přetvářím návrhy designerů a architektů v reálné prvky, které je možné vyrobit, aby sloužily  léta. Moje pozice není viditelná pro zákazníka, hledám konstrukční řešení, nejvíce času vytvářím podklady a výkresovou dokumentaci pro výrobu i montáž. V konstrukci a výrobě nábytku se pohybuji již desátým rokem, tento druh práce mě pořád baví. Prolíná se zde koloběh nekončících inovací, novinek v informačních technologiích i výrobních postupech, designových a konstrukčních řešení, také se vyvíjí stále nové materiály a prvky. Práce konstruktéra ve firmě je rozmanitá, od řešení nábytku pro školy, muzea i soukromé osoby s požadavky mnoha atypických interiérových prvků. Také kolektiv spolupracovníků je velmi přátelský, ráda se zúčastňuji brainstormingů a společného řešení složitějších úkolů.

Máte zájem o naše služby?

Potřebujete vyrobit nábytek na míru, kompletně předělat celý interiér, vybavit komerční prostory nebo postavit veletržní expozici? Pak jsme tu pro vás!
Sociální sítě
Facebook YouTube LinkedIn
Kontaktujte nás

SYMA Production s.r.o.

+420 532 306 240
Modřická 910/71
664 48, Moravany u Brna
IČ: 26735130
DIČ: CZ26735130