Ruční zpracování

Naše firma se již po mnoho let zaměřuje na poskytování kvalitních služeb v oblasti truhlářství. Během této doby jsme si vybudovali pověst spolehlivého partnera, který je schopen splnit i ty nejnáročnější požadavky zákazníků.

Naše přednosti spočívají v několika klíčových aspektech, mezi které patří přesnost, rychlost, preciznost a smysl pro detail.

Přesnost je jedním z hlavních pilířů naší práce. Všichni naši pracovníci jsou pečlivě školeni tak, aby byli schopni dodržet přesné specifikace a parametry projektu.

Rychlost je další důležitou složkou našeho úspěchu. Rozumíme tomu, že čas je často klíčovým faktorem pro naše klienty, proto se snažíme o co nejefektivnější plánování a organizaci práce.

Preciznost a smysl pro detail jsou dalšími aspekty, které nás odlišují od ostatních. Naše zkušenosti nám umožňují identifikovat potenciální problémy a řešit je ještě předtím, než se stanou komplikacemi.

Moderní stroje

Formátovací pila

Alfendorf F 45 EVODrive

Kolíkovačka

MAGGI BORING 23

Formátovací pila

KAPPA 550X

Kolíkovačka

MINI MAX MB 21

Máte zájem o naše služby?

Potřebujete vyrobit nábytek na míru, kompletně předělat celý interiér, vybavit komerční prostory nebo postavit veletržní expozici? Pak jsme tu pro vás!
Sociální sítě
Facebook YouTube LinkedIn
Kontaktujte nás

SYMA Production s.r.o.

+420 532 306 240
Modřická 910/71
664 48, Moravany u Brna
IČ: 26735130
DIČ: CZ26735130