V naší produkci nenajdete obvyklou nabídku prefabrikovaných modelů. Vše je řešeno na míru jen pro Vás a dle Vašich požadavků a možností. Samozřejmostí jsou služby designéra i projektanta.

Zaměřujeme se zejména na nejlepší poměr výkonu a ceny, proto je každý detail provedený s péčí a důmyslným technickým řešením. Veškeré funkce se musí pevně svázat s požadovaným designem.

Zároveň kuchyně vnímáme jako ucelený organizmus, který musí obstát po stránce praktičnosti i ergonomie v každodenním životě. Díky preciznímu zpracování, kvalitním materiálům a poctivé výrobě Vám budou kuchyně od nás dělat radost desítky let.


Kontakt:

Tomáš Procházka

manažer interiérové výroby

Tel.: +420 604 574 069

 Email: tomas.prochazka@symaproduction.cz

Domácí spotřebiče

Ani ta nejdokonalejší kuchyně nebude funkční bez perfektních spotřebičů. Proto dodáváme pouze pečlivě vybrané elektrospotřebiče předních evropských výrobců. Nabídku tvoří spotřebiče SIEMENS, AEG, BOSCH a ELECTROLUX. V oblasti digestoří dodáváme produkty specializované firmy FABER.

Tyto značky u nás zakoupíte v přímé distribuci za nadstandardních cenových podmínek:

siemens-logo.png aeg_logo.png Bosch-logo.png electrolux-logo.png faber-logo.png

Více o spotřebičích

Každá kuchyňská linka je naprostý originál. Nepoužíváme žádné vzory ani designové předlohy. Jedinou inspirací jsou vaše přání a sny.

Kuchyně vnímáme jako ucelený organizmus, který musí obstát po stránce praktičnosti i ergonomie v každodenním životě. Svým precizním zpracováním, kvalitní a poctivou výrobou vám budou dělat radost desítky let.

U našich kuchyní se zaměřujeme na ten nejlepší poměr výkonu a ceny, proto každý detail je provedený s péčí a důmyslným technickým provedením

KUCHYŇSKÉ LINKY

GALERIE 1

KUCHYŇSKÉ LINKY

GALERIE 2

KUCHYŇSKÉ LINKY

GALERIE 3

KUCHYŇSKÉ LINKY

GALERIE 4

KUCHYŇSKÉ LINKY

GALERIE 5

KUCHYŇSKÉ LINKY

GALERIE 6

 

KUCHYŇSKÉ LINKY

GALERIE 7

 

KUCHYŇSKÉ LINKY

GALERIE 8

SYMA Production s.r.o.

Modřická 910/71
Moravany u Brna
664 48

T: +420 532 306 240
E: info@symaproduction.cz
SYMA-PRODUCTION GmbH

Westring 11
407 21 Hilden,
T +49 2103 4906 0
F +49 2103 4906 66
Email: mail@syma.de
Copyright © 2019 SYMA Production s.r.o.